מי אנחנו?


סוכנות התיווך S.H נכסים מתמחה בשיווק נכסים בעיר חיפה. ברשותנו מאגר של עשרות נכסים למכירה, נשמח ללוות אותכם יד ביד עד לעסקה המתאימה ביותר תוך שירות מקצועי, אמין ויעיל. מחכים לכם עם המון מצב רוח.

למה לבחור ב-S.H נכסים?

ב-S.H נכסים מגשימים לכם חלום !

מקצועיות

החלטתם למכור, לקנות, או להשכיר נכס? אנחנו נמצא עבורכם את תנאי העסקה הטובים ביותר ונדאג שתגיעו לעסקה בראש שקט, ננהל עבורכם את המשא ומתן עם דאגה לקידום האינטרסים שלכם.

תוצאות בשטח

ב-S.H יש לנו ניסיון רב שנים ומכירים את האזור בו הנכם מעוניינם לרכוש או למכור. יודעים להבחין בין העלויות השונות, האם אזור מסוים מותאם לתקציב שלכם ולאופי המגורים המבוקש על ידכם.

נדאג לעסקה הטובה ביותר

חשוב להבין כי כל נושא התיווך הוא למקצוענים, ב-S.H נדאג לעסקה הכי טובה עבורכם. אנו יודעים איך למכור את הנכס שלכם ומכירים את כל המקומות בהם כדאי וניתן לפרסם את הנכס על מנת לקבל חשיפה גדולה ואיכותית יותר.

הערכת שווי נכס מקצועית

הערכת שווי הנכס למכירה הוא צעד משמעותי וחשוב בתהליך. אנו מפיקים לבעלי הנכסים דו"ח נכס מפורט עם הערכת שווי נכס מקצועית על פי מאפייני הנכס וניתוח מגמות השוק באזור.

מו"מ מקצועי ואמין

המחיר הוא לא הפרמטר היחיד בתהליך מכירת הנכס. הסדר התשלומים ומועד הפינוי הם חלק בלתי נפרד מהעסקה. אנו ננהל עבורכם משא ומתן מקצועי ואמין.

יחס אישי וזמינות מלאה

אנו מייחסים חשיבות עליונה לקשר האישי מול הלקוח ולכן אנו מתחייבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, ליווי אישי וזמינות מלאה לאורך כל התהליך.

לתיאום פגישה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן